ERGOEXPO

Team

Joanna Olejniczak-Chachrour
Prezes Zarządu

Joanna to osoba o wielu talentach… Przez wiele lat zarządzała takimi firmami jak Sun & Fun Holidays czy 7Islands, a teraz zarządza Nami. Jako Prezes Zarządu potrafi bawić się do białego rana a następnie zrobić zebranie firmowe, na którym większość z Nas wygląda, no dobrze, nie wygląda najlepiej:-) Jest zawsze uśmiechnięta i zadowolona. Jej pasją są podróże w najdalsze zakątki Świata dlatego też często jeździ PKS-em z Warszawy do Łodzi:-)

jolejniczak@ergoexpo.pl
Artur Jarmulski
Dyrektor Marketingu

Artur to człowiek zagadka. Niektórzy mówią ze pracował kiedyś dla Jej Królewskiej Mości jako tajny agent 007, inni natomiast, że to przez niego wyginęły dinozaury, a jeszcze inni, że jest kosmitą:-) Jedno jest pewne, targi ma we krwi, więc jako dyrektor marketingu idealnie się sprawdza w tej szalonej branży. Jego pasją jest lotnictwo, nie oznacza to jednak, że po godzinach dorabia jako pilot LOT-u tylko jest częściej w powietrzu niż w wodzie szybując na swoim Kite Surfingu:-)

office@ergoexpo.pl
Olaf Janik
Administracja

Olaf… Nikt w firmie nie wie kim jest i jaką ma misje. Niektórzy twierdzą że On tu w ogóle nie pracuje ponieważ, zawsze pędzi z targów na targi z prędkościami zbliżonymi do prędkości światła, oczywiście tylko po niemieckich autostradach:-) Z reguły jest wszędzie i nigdzie, ale zawsze odbiera telefon od klientów jednocześnie słuchając głośnej muzyki, grając w warcaby i drapiąc się po głowie ciagle prowadząc auto:-) Jego pasją jest motoryzacja dlatego często śpi w samochodzie… Cytując prezentera programu Top Gear „Some Say”: prawdopodobnie wygrał On rajdy WRC w 2005 roku jadąc na targi - jest to niepotwierdzona informacja.

ojanik@ergoexpo.pl
Magdalena Tokarska
Architekt

"Magdalena jest wybornym architektem wielkiego formatu, który nie boi się wyzwań. Zawsze stara się wysłuchać wszelkich życzeń klienta, a następnie zaprojektować stoisko zgodnie z jego oczekiwaniami, a często i powyżej."

projekty@ergoexpo.pl
Monika Rysiowska
Doradca Klienta

Monika, to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Handlowiec z dziada pradziada, który doradzi, a następnie przekaże do produkcji zaakceptowany przez Państwa projekt, który zostanie wykonany z iście zegarmistrzowską dokładnością. Jej praca to Jej hobby, a skrupulatności i pracowitości mógłby się uczyć od niej sam Bill Gates.
Służy pomocą 23 godziny na dobę… ponieważ godzinę jest na wakacjach:-)

mrysiowska@ergoexpo.pl
Dominika Relska
Doradca Klienta

Dominika to osoba, która obsługuje głównie hiszpański rynek, ale oczywiście służy również pomocą polskim klientom. Jest pochłonięta pracą, ale na szczęście, nie na tyle żeby nie przygarnąć kolejnego bezdomnego psa wracając z pobliskiego baru:-) Jej pasją też jest lotnictwo na Kite Surfingu rzecz jasna… Czasem się zdarza, że prosi o dodatkowe fundusze dyrektora marketingu na karmę dla bezdomnych psów, które w zamian przebierają się w koszulki reklamowe Ergoexpo:-)

drelska@ergoexpo.pl
Filip Biegański
Doradca Klienta

Filip prawdopodobnie ma włoskie korzenie bo wygląda niczym „Włoch z Bergamo”. Podobno jego pra, pra, pra dziadek był właścicielem Sycylii, ale przegrał ją w karty z miejscowym mafioso dlatego Filip musi pracować u Nas:-) Klienci Go uwielbiają ponieważ jest miły i potrafi wszystko i wszędzie załatwi
. Jego pasją są sporty zimowe, a konkretnie popijając grzańca na stoku uczy przyjaciół jazdy na nartach, gdyż jest licencjonowanym instruktorem.

fbiegański@ergoexpo.pl
Łukasz Jarmulski
Kierownik Zaopatrzenia i Logistyki

Łukasz zwany też „Lucky Lukiem” zajmuje się głównie zaopatrzeniem i logistyką. Potrafi nas i siebie nieźle zaskoczyć dostarczając na targi np. żywego aligatora, lewy but Messiego bądź spalony doszczętnie samochód. Jego maksyma to: „klient nasz Pan” dlatego spełnia wszystkie życzenia niczym Święty Mikołaj:-) Umiejętnie łączy swoje pasje, czyli sporty wodne i motoryzację nurkując firmowym autem w jeziorze:-) Jednym słowem jest niezastąpiony.

lukasz@ergoexpo.pl